Uplatnění slevového voucheru - hodnocení

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za nákup a tím projevenou důvěru v naši společnost. Zároveň si velmi ceníme Vašeho zájmu a věříme, že zboží naplnilo veškeré očekávání. Na Vašem názoru nám velmi záleží a proto bychom chtěli znát Vaši zpětnou vazbu na objednání a zjistit tedy celkovou spokojenost s nákupem u nás. Tímto krokem nám pomůžete vylepšit vše k co nejpohodlnějšímu nákupu a posunout péči o naše zákazníky zase o krůček dál. Sice se říká, že nikdo není dokonalý, ale s Vaší pomocí se tomu minimálně můžeme přiblížit. Jako poděkování za ochotu nás ohodnotit Vám po vložení a zobrazení komentáře na Heuréce chceme nabídnout voucher 300 Kč na příští nákup, který uplatníte u další objednávky nad 1999 Kč. Vložení hodnocení je snadné a zabere jen pár vteřin. Během několika málo dní od prvního objednání Vám Heuréka zašle na email výzvu k hodnocení , kde postačí pouze vyplnit naše "výhody" či "nevýhody". Voucher zašleme na Váš email během pár následujících dní po vložení hodnocení. Opravdu si Vážíme každého názoru a děkujeme Vám za něj.

Podmínky pro uplatnění voucheru:

  • Vložení a zobrazení hodnocení na Heuréku (Ať už se rozhodnete přidat kladné či záporné, tak Vám za něj velmi děkujeme)

Jak voucher uplatnit:

  • Voucher v objednávce uplatníte při nákupu zboží nad 1999 Kč
  • Vložíte jej v prvním kroku objednávky do políčka "vložit slevový kupon"
  • Slevové vouchery se nesčítají
  • Hodnota voucheru je 300 Kč
  • Voucher je platný 3 měsíce po obdržení

Pokud máte jakékoliv dotazy neváhejte se obrátit na naši infolinku, která je pro Vás na telefonu: 778 085 598 a nebo emailu: info@eljo.cz