Doprava a platba

Způsoby dopravy

Logo - balík do ruky Česká pošta balík do ruky: 149,- Kč  

balík na poštu   Česká pošta balík na poštu: 139,- Kč

GLS na adresu: 109,- Kč

GLS na výdejní místo: 69,- Kč

dhl   DHL: 599,- Kč

 

Způsoby platby

 Převodem   Převodem    -      ZDARMA

7858272      Dobírkou      -      59 Kč

   

Česká pošta
V tuzemsku patří Česká pošta stále k nejčastějším způsobům přepravy. Pošta vlastní velice rozsáhlou síť poboček. Akceptuje dobírky i platby předem a její služby jsou poměrně rychlé. Nabízí jak možnost převzetí „Balík do ruky“ tak i „Balík na poštu“. Proto můžete zboží od pošťáka převzít přímo na Vámi zvolené adrese a nebo si zásilku můžete nechat uložit na Vámi vybrané poště.

Balík na poštu: Umožňuje zaslání balíku do hmotnosti 30 kg na kteroukoli pobočku České pošty na území České republiky.

Balík do ruky: Umožňuje zaslání balíku do hmotnosti 50 kg přímo na Vaši adresu. Zboží je doručováno pouze na území České republiky.

Vaši zásilku můžete také průběžně sledovat na stránkách České pošty:https://www.postaonline.cz/tracepošta 

 

GLS
Prvotřídní kvalita balíkových a expresních služeb v České republice. GLS Czech Republic nabízí balíkové a expresní služby v ČR a klade přitom důraz na prvotřídní kvalitu. Blesková rychlost doručení v ČR do 24 hodin, v zahraničí od 48 hodin. S ohledem na životní prostředí balíky doručují ekologicky díky programu ThinkGreen. Tato přepravní služba nabízí 2 možnosti doručení a to jak na adresu, tak i na výdejní místo které si sami zvolíte. K dispozici je více než 1000 výdejních míst po celé České republice. 

Balík na adresu: Jestliže balík nelze doručit na uvedenou doručovací adresu, doručující řidič zanechá oznámení o zásilce. Oznámení je vhozeno do poštovní schránky, v případě její nedostupnosti je vylepeno na vstupní dveře. Oznámení obsahuje číslo balíku, informace o důvodu nedoručení, místo uložení a kontakt na GLS. Balík, který není možno uložit v ParcelShopu nebo u souseda, je přepraven zpět do regionálního depa a GLS v dalších pracovních dnech provede druhý, případně třetí pokus o doručení.

Balík na výdejní místo: K dispozici více než 1000 výdejních míst po celé České republice. Všechny Parcel Shopy mají dlouhou otevírací dobu i v odpoledních hodinách. Balík je možné vyzvednout po dobu pěti pracovních dní kdykoliv během otevíracích hodin zvoleného Parcel Shopu. K výdejí balíku je nutné předložit PIN kód, který příjemce obdrží SMS nebo e-mailem. Pokud příjemce nestačí balík během pěti pracovních dnů vyzvednout, může si požádat o prodloužení úložní doby o další tři pracovní dny na telefonním čísle 567 771 111 . 

Vaši zásilku můžete také průběžně sledovat na stránkách GLS: https://gls-group.com/CZ/en/parcel-tracking 

 

DHL
Díky silné základně složené z více než 360 000 zaměstnanců zajišťuje integrované služby a řešení na míru pro správu a přepravu dopisů, zboží a informací. S DHL přepravujete zboží se specialisty na přepravu a kurýrní doručovací služby. Zaručují bezproblémové doručení nadrozměrných zásilek a křehkých produktů jako jsou televize a další.

Vaši zásilku můžete také průběžně sledovat na stránkách DHL:https://mydhl.express.dhl/cz/cs/trackingdhl