iRobot Roomba 690 Wi-Fi / zánovní

Kód: ROOMBA690-B
10 hodnocení
Značka: iRobot
12 561 Kč –56 %
iRobot Roomba 690 Wi-Fi / zánovní
12 561 Kč –56 % 5 499 Kč
Skladem (> 5 ks)
Robotický vysavač Roomba 690® s Wi-Fi® využívá patentovaný 3-stupňový čisticí systém s dvojitým povrchovým kartáčem, speciálně navrženým kartáčem Edge-Sweeping Brush a vakuovým sáním pro čištění všeho od malých částic až po velké nečistoty z podlahy. Elegantní, prvotřídní design doplňuje váš interiér. Obsahuje 1 bariéru s dvojitou virtuální stěnou pro větší kontrolu nad tím, kde váš robot čistí. Technologie detekce nečistot rozpoznává koncentrované oblasti nečistot a poskytuje dodatečné čištění v těchto místech a aplikace iRobot HOME vám umožní kdykoli pohodlně vyčistit a naplánovat jízdu z libovolného místa. Nyní kompatibilní se zařízeními Amazon Alexa a Google Assistant. Vysávací robot iRobot® Roomba® 690 Wi-Fi® je postaven na osvědčené platformě Roomba 650; nyní s kompatibilitou iRobot HOME App a elegantním novým designem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toto zboží spadá do kategorie B. Jedná se o zboží, které bylo krátce použito na výstavě, nebo promo akci. Zboží je 100% funkční a připraveno k okamžitému použití. Na zboží je poskytována záruka 12 měsíců. Zboží je zabaleno v originálním, případně v náhradním balení.


Navržen pro výkon

Patentovaný čistící 3-stupňový systém využívá duální multi-povrchové kartáče, speciálně navržený kartáč Edge-Sweeping a vakuové sání, které sebere vše od malých částic až po velké nečistoty na kobercích a tvrdých podlahách.

Vždy připraven k čištění

Před automatickým dokováním a dobíjením pracuje až 90 minut. Robot se automaticky vrátí do nabíjecí stanice Home Base®, aby se dobil na konci cyklu čištění nebo když je baterie vybitá.

Dvojité povrchové kartáče

Multi-Surface Brushes pracují společně, aby zachytily prach a nečistoty a pomohly tak důkladně vyčistit podlahy. První kartáček uvolňuje, zvedá a táhne prach, nečistoty a vlasy z podlah a koberců, druhý dopomáhá dopravit nečistoty do sběrného koše.

Technologie detekce nečistot

Patentované senzory Dirt Detect™ upozorňují na to, že Roomba® pracuje více na koncentrovaných oblastech nečistot, jako jsou zóny s vysokou hustotou provozu ve vaší domácnosti.

Inteligentně se orientuje ve vašem domě

Robotický vak Roomba® poháněný sadou inteligentních senzorů umožňuje více než 60 rozhodnutí za sekundu, aby se přizpůsobil vašemu domovu a pomohl důkladně vyčistit podlahy.

Nespadne ze schodů

Senzory detekce hran zabraňují robotovi v pádu ze schodů nebo pádu z výšky.

Čistota a harmonogram na cestách

Vakuovému vysavači od firmy Roomba® můžete naplánovat čištění až 7x týdně, aby se vaše podlahy mohly čistit každý den. Ovládání a plánování čištění pomocí aplikace iRobot HOME App. Můžete sledovat činnost čištění, zobrazit historii čištění a sledovat videa týkající se údržby.

Chcete čistší podlahy?

Řekněte! Roomba® 690 robot vakuum pracuje s Amazon Alexa a Google Assistant.

Zametá nečistoty, které se schovávají podél zdí

Štětec Edge-Sweeping Brush je speciálně navržen v úhlu 27 stupňů, aby zametal nečistoty od hran a rohů.

Čistí koberce a tvrdé podlahy

Čistící hlava s automatickou úpravou přizpůsobí svou výšku tak, aby se kartáče Multi-Surface Brush udržovaly v těsném kontaktu s různými podlahovými povrchy, a to přímo s tvrdými podlahami a koberci.

Navrženo pro čištění pod nábytkem

Robotický vak Roomba® je navržen tak, aby čistil pod postelemi, pohovkami a dalšími těžko dostupnými oblastmi.

Specifikace

  • Hmotnost balení: 5,58 kg
  • Rozměry robota: 33 x 9,4 cm
  • Hmotnost robota: 3,54 kg
  • Typ baterie: NiMH (nikl-metal hydrid)

Obsah balení

  • iRobot® Roomba® 690
  • Nabíjecí stanice Home Base®
  • Kabel
  • Virtuální zeď Virtual Wall® (včetně 2x AA baterií)
  • Extra filtr
  • Nástroj pro ploché čištění

Doplňkové parametry

Kategorie: Úklid
Záruka: 12
Hmotnost: 4 kg
Výrobce: iRobot
Stav: Nový
Typ: robotické

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: